Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Kup kontener na gruz na http://tinyurl.com/yy8f3rk7

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele typów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy nierzadko używane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]