Zastosowanie i rodzaje czyściw technicznych

Sprawdź, gdzie zamówić czyściwo przemysłowe.

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pozwalają na zachowanie wysokich standardów czystości w wielu zakładach pracy. Jakie produkty znajdziemy aktualnie w sprzedaży? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach gospodarki się je stosuje?

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – korzysta się z nich zazwyczaj w przeróżnych gałęziach gospodarki, np. na myjniach, w branży chemicznej, w warsztatach samochodowych oraz wielu innych sektorach przemysłu, w których niezastąpione są absorpcyjne i wytrzymałe artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie poradzi sobie z wyschniętym brudem, plamami z oleju, tłuszczem, kurzem czy innymi ubrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może też być użyte do przecierania szyb czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Profesjonalne czyściwa skutecznie zastępują tradycyjne szmatki, są delikatne dla skóry rąk, a zarazem bardzo wytrzymałe, chłonne oraz elastyczne

Nasączane i niekurzące się – rodzaje czyściw technicznych

W sprzedaży znaleźć można wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział wyróżnia czyściwa włókninowe oraz papierowe. Na potrzeby gastronomii opracowano czyściwa przystosowane do bezpośredniego kontaktu z pożywieniem. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz produkty uniwersalne, włókninowe do delikatnych nawierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do usuwania mocnych pobrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie wysychają i wykorzystywane są do czyszczenia rozmaitych nawierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce bądź w klasycznej formie.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]