„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

Potrzebujesz więcej wiadomości o marce Vitberg? Zajrzyj na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W aparacie częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli potrzebujemy rozszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do indywidualnych potrzeb, konieczne jest zakup modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Z pomocą tych elementów można skutecznie zapobiegać bólom kolan i łydek, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]