Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Uzyskaj więcej informacji o Vitberg opinie

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Stres, spowolniony metabolizm, bolące biodro czy regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]