Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Jeśli chcesz kupić aparat do fali uderzeniowej, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, dzięki czemu terapia zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle nadgarstka, tzw. łokieć tenisisty, bóle kręgosłupa czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne kanały oraz aplikatory, co pozwala na przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w 70-80% przypadków.

Adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]