Portal „INN:Poland” o producencie urządzeń do wibroterapii Vitberg

Po więcej informacji o marce Vitberg kliknij tutaj

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i odtąd wciąż modernizuje swoje produkty.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jednak mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być stosowane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak także dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie kraju, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Średnio c czwarty pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]