Portal „Uroda i Zdrowie” recenzuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg – opinie

Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po trzydziestodniowym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]