Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Jeśli szukasz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg, kliknij w to miejsce

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy odrętwienie szyi i ramion, bóle kręgosłupa oraz uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w drgania kolana, plecy, biodra, szyję lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów albo skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]