Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla fizjoterapeutów i sportowców

Więcej na temat Vitberg opinie na wibroterapia.com

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom.

Vitberg – aparaty do wibroterapii polskiego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: dział elektroniki, szwalnię, wykrawalnię i montownię. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]