Urządzenia Vitberg do wibroterapii – opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa czy szyi. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do relaksacji i walki z objawami stresu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom intensywności drgań. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]