Vitberg – zobacz film o powstaniu firmy i procesie produkcji

Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg? Wejdź na https://youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Zobacz jak przebiega produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat para się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia pacjentów chorujących na różne schorzenia. Kompletny aparat składa się z sześciu elementów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. W trakcie produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, składany jest ręcznie, a potem indywidualnie sprawdzany przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]