Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

Lśniące i perłowe zęby to wspaniała wizytówka każdego człowieka. Niestety bakterie nieustannie wpływają na nasze szkliwo i sprawiają, że staje się ono nieestetyczne. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne zapewniają dobre efekty. Jak odzyskać nieskazitelny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – odzyskaj wspaniały uśmiech

Czyszczenie uzębienia po wszystkich spożywanych produktach pomaga utrzymać mocne szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznymi zmianami. Cukry i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają wyglądać ładnie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (nakładki, lakiery, żele), nie gwarantują trwałych rezultatów. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia satysfakcjonujące efekty już po kilku zabiegach. Wybielanie tą metodą jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne dla zębów.

Wybielanie zębów – naświetlanie lampą

Jak wygląda wybielanie zębów lampą BEYOND? Zabieg rozpoczyna się od przeglądu stanu uzębienia. Następnie za pomocą specjalnego szablonu oznacza się barwę zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu wstępnych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Kluczowy jest również dobór właściwego odczynu żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny usuwając przebarwienia. Metoda BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 15 odcieni, efekty są zatem niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej tydzień. Znakomite rezultaty zapewnia także wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.